SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 25. září 2016
od 16.30 hodin
úterý 20. září - sobota 24. září 2016
vintage gelatin silver print | 16,9 × 13,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč
vintage gelatin silver print | 12,9 × 7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
vintage gelatin silver print | 18,3 × 9,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
vintage gelatin silver print | 14,7 × 10,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč
vintage gelatin silver print | 18 × 9,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
598vintage gelatin silver print | 19,1 × 13,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
vintage gelatin silver print | 9,9 × 14 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč
vintage gelatin silver print | 12,2 × 9,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
vintage gelatin silver print | 12,9 × 12,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
vintage gelatin silver print | 14 × 11,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
603vintage gelatin silver print | 10,1 × 13,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč
vintage gelatin silver print | 17,3 × 11,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 14 000 Kč
vintage gelatin silver print | 14,5 × 10,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 10 000 Kč
olej na plátně, mírně poškozeno | 50 × 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 30 000 Kč
olej na kartonu, mírně poškozeno | 62,5 × 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 10 000 Kč