Vlasy
403

Suzanne Pastor (1952)

Vlasy, 2010

vintage gelatin silver print, fólie | 27,5 × 19,5 cm | sign. vzadu S. Pastor 2010 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč