Škoda 120 L
439

Cyril Gajdík (1944)

Škoda 120 L, nedatováno

vintage gelatin silver print | 27 × 26 cm | sign. vzadu Gajdík Cyril

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč