Letní odpoledne
584

Jan Hajn (1923 – 2006)

Letní odpoledne, nedatováno

vintage gelatin silver print | 39,3 × 29,8 cm | sign. vzadu Jan Hajn

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 000 Kč