Žena s kočkou
594

Jindřich Streit (1946)

Žena s kočkou, nedatováno

vintage gelatin silver print | 27 × 40 cm | sign. vzadu Jindřich Streit

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč