Postel
596

Suzanne Pastor (1952)

Postel, 1981

vintage gelatin silver print, ručně kolorováno | 21,6 × 21,3 cm | sign. S. Pastor 81 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 28 000 Kč