Dvojice
599

Vilém Reichmann (1908 – 1991)

Dvojice, nedatováno

vintage gelatin silver print | 15,9 × 21,7 cm | sign. vzadu opatřeno razítkem Vilém Reichmann

Revue Art 4/16, str. 81, Prague Auctions, Praha, 2016

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč