<x
Pozdní hedvábí
604

Gabina Fárová (1963)

Pozdní hedvábí, 2000

vintage gelatin silver print | 71 × 54 cm | sign. Gabina 2000 | rámováno

Kvadratura půvabu, G4, Cheb, 2015

VYVOLÁVACÍ CENA: 28 000 Kč