SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 11. prosince 2016
od 16.30 hodin
úterý 6. prosince - sobota 10. prosinceí 2016
vintage gelatin silver print | 37,3 × 23,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
vintage gelatin silver print | 25 × 38,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
581vintage gelatin silver print | 24 × 14,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč