SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 11. prosince 2016
od 16.30 hodin
úterý 6. prosince - sobota 10. prosinceí 2016
vintage gelatin silver print | 28 × 36,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
551vintage gelatin silver print | 26,8 × 36,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
552vintage gelatin silver print | 27,8 × 38,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč
vintage gelatin silver print | 25,6 × 34,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
554vintage gelatin silver print | 29 × 38,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
555vintage gelatin silver print | 28,7 × 38 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
vintage gelatin silver print | 28,2 × 39 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
557vintage gelatin silver print | 38,6 × 28,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
558vintage gelatin silver print | 23,1 × 16,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
vintage gelatin silver print | 35,9 × 26 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
560vintage gelatin silver print | 39,9 × 28,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
561vintage gelatin silver print | 40 × 29 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
vintage gelatin silver print | 38,3 × 28,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
563vintage gelatin silver print | 35,9 × 25,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
564vintage gelatin silver print | 39,6 × 29,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč