Solarizační květina
504

Ladislav Emil Berka (1907 – 1993)

Solarizační květina, nedatováno

later gelatin silver print | 28,8 × 21,5 cm | sign. vzadu L. E. Berka, opatřeno razítkem L. E. Berka

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč