Zátiší
516

Antonín Gribovský (1933 – 1989)

Zátiší, nedatováno

vintage gelatin silver print | 23,6 × 15,5 cm | sign. vzadu Gribovský

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč