Zákaz 27
518

František Dostál (1938)

Zákaz 27, nedatováno

vintage gelatin silver print | 22,5 × 16,8 cm | sign. vzadu František Dostál

Praha po sezóně, nestránkováno, Impreso plus, Praha, 1992; Praha zezadu, str. 12, Weber GSW, Praha, 1999; Cesta pro dva, str. 54, vlastní náklad, Praha, 2016

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč