Na pomoc Mičurynskému kroužku
520

Miloš Koreček (1906 – 1989)

Na pomoc Mičurynskému kroužku, nedatováno

vintage gelatin silver print | 13 × 18,2 cm | sign. vzadu Miloš Koreček

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč