Zebřičky
539

Jaroslav Vávra (1920 – 1981)

Zebřičky, nedatováno

vintage gelatin silver print | 34 × 29,2 cm | sign. vzadu Jaroslav Vávra

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč