Les
546

Petr Helbich (1929)

Les, nedatováno

vintage gelatin silver print | 11,5 × 8,3 cm | sign. Helbich

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč