Žena v mlžném oparu
558

Miloš Budík (1935)

Žena v mlžném oparu, nedatováno

vintage gelatin silver print | 24 × 18 cm | sign. vzadu Miloš Budík, opatřeno razítkem Miloš Budík

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 100 Kč