Psí příběhy
572

František Dostál (1938)

Psí příběhy, nedatováno

vintage gelatin silver print | 26,8 × 37 cm | sign. vzadu František Dostál

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč