Zjevení
576

Jan Saudek (1935)

Zjevení, nedatováno

vintage gelatin silver print | 16,4 × 24,1 cm | vzadu značeno Jan Saudek, opatřeno razítkem Československá fotografie

VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 9 000 Kč