Nymfa
580

Milan Šára (1937 – 2010)

Nymfa, nedatováno

vintage gelatin silver print | 17 × 25,2 cm | sign. vzadu Milan Šára

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč