Mionší
620

Josef Sudek (1896 – 1976)

Mionší, nedatováno

vintage gelatin silver print | 16,8 × 11,9 cm

PROVENIENCE
Fotografie pochází ze sbírky Andreje Bělocvětova, blízkého přítele Josefa Sudka

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 11 000 Kč