Pohled z Kampy
628

Josef Sudek (1896 – 1976)

Pohled z Kampy, nedatováno

vintage gelatin silver print | 11,3 × 16,6 cm | sign. vzadu Sudek, opatřeno popisem Josefa Sudka

Revue Art 1/17, str. 67, Prague Auctions, Praha, 2017

PROVENIENCE
Fotografie pochází ze sbírky Andreje Bělocvětova, blízkého přítele Josefa Sudka

VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
PRODÁNO ZA: 43 750 Kč