Studie
629

František Drtikol (1883 – 1961)

Studie, nedatováno

vintage gelatin silver print,
bromografie | 28,8 × 22,8 cm | značeno Drtikol Prague Bromografia Poděbrady

Revue Art 1/17, str. 76, Prague Auctions, Praha, 2017

VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 53 000 Kč