Na rohu
639

Miroslav Hák (
1911 – 1978)

Na rohu, 1943

vintage gelatin silver print | 29,4 × 40 cm | sign. M. Hák 43

PROVENIENCE
Otcem současného majitele získáno přímo z ateliéru Miroslava Háka.

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 130 000 Kč