Dívka s květinou
646

Eva Fuková (1927 – 2015)

Dívka s květinou, 1957

later gelatin silver print | 32,5 × 25,5 cm | sign. vzadu Eva Fuková 1957, opatřeno razítkem Eva Fuka | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč