Z cyklu Síla paměti
656

Jiří Všetečka (1937 – 2016)

Z cyklu Síla paměti, nedatováno

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 40,2 × 29,8 cm | sign. vzadu Jiří Všetečka

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč