Milenci na jednu noc
548

Jaroslav Kučera (1946)

Milenci na jednu noc, 1972

vintage gelatin silver print | 54 x 42,8 cm | sign. vzadu Jaroslav Kučera 1972 | rámováno

Literatura: Lidé, které jsem potkal, nestránkováno, Kant, Praha, 2002; Česká fotografie 20. století, str. 218, Kant, Praha, 2010; Jaroslav Kučera, Černobíle, str. 16, Jakura, Praha, 2010; Jaroslav Kučera, Jak jsem potkal lidi, přebal, str. 18, Jakura, Praha, 2013; Jaroslav Kučera, Setkání, okamžiky, samoty, Jakura, Praha, 2014

Vystaveno: Lidé, které jsem potkal, Staroměstská radnice, Praha, 2002; Lidé, které jsem potkal, Pražský dům, Brusel, 2006; Jak jsem potkal lidi, Tereziánské křídlo starého královského paláce, Pražský hrad, 2013

VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč

neděle 5. října 2014 od 15.00 hodin

úterý 30. září - sobota 4. října 2014