SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 5. října 2014 od 15.00 hodin
úterý 30. září - sobota 4. října 2014
lifetime gelatin silver print | 17,6 x 23,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
302lifetime gelatin silver print | 17,4 x 22,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
305lifetime gelatin silver print | 22,4 x 17,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
lifetime gelatin silver print, zvětšeno Janem Lauschmannem | 19,8 x 17,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 9 000 Kč
lifetime gelatin silver print, zvětšeno Janem Lauschmannem | 20,8 x 17,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
PRODÁNO ZA: 9 000 Kč
lifetime gelatin silver print | 21,3 x 18 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
lifetime gelatin silver print, zvětšeno Janem Lauschmannem | 19,9 x 17,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
503lifetime gelatin silver print, zvětšeno Janem Lauschmannem | 23,7 x 17,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 9 000 Kč