SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 5. října 2014 od 15.00 hodin
úterý 30. září - sobota 4. října 2014
lifetime gelatin silver print | 23,9 x 18,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
vintage gelatin silver print | 15 x 22,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 500 Kč
vintage gelatin silver print | 23,6 x 29,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 500 Kč
lifetime gelatin silver print | 22,2 x 16,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
404vintage gelatin silver print | 19,4 x 17,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
PRODÁNO ZA: 2 000 Kč
vintage gelatin silver print | 17,5 x 22,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
PRODÁNO ZA: 5 000 Kč