vintage gelatin silver print | 11,5 x 16,7 cm | sign. Sudek
VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 18 000 Kč
SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 5. října 2014 od 15.00 hodin
úterý 30. září - sobota 4. října 2014
vintage gelatin silver print | 16,2 x 11,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč
vintage gelatin silver print | 16,5 x 11 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 000 Kč
vintage gelatin silver print | 16,3 x 10 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
vintage gelatin silver print | 17,9 x 11,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
315vintage gelatin silver print | 13,8 x 9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 000 Kč
vintage gelatin silver print | 13,7 x 11,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
vintage gelatin silver print | 11,5 x 16,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 18 000 Kč
vintage gelatin silver print | 24,7 x 29,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 250 000 Kč
527vintage gelatin silver print | 23,5 x 17 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 330 000 Kč