Sena
046

Jaroslav Grus (1891 – 1983)

Sena, nedatováno

kombinovaná technika na papíře | 43 × 61 cm | vzadu opatřeno vývozním štítkem a razítkem Národní Galerie v Praze, č. 452 A83573

PROVENIENCE

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč

úterý 13. března - sobota 17. března 2018

JAROSLAV GRUS | POZŮSTALOST