litý epoxid na papíře | 108 x 76,5 cm | sign. vzadu Krištof Kintera 2010
VYVOLÁVACÍ CENA: 16 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 31 000 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
NEDĚLE 17. BŘEZNA 2024
OD 16 HOD
001 Tomáš HLAVIČKA, 36 000 Kč
Po přihlášení zadávejte limity.
NEDĚLE 17. BŘEZNA 2024
OD 16 HOD
003 Pavel HLAVA, 40 000 Kč
ARCIMBOLDESKNÍ HLAVA, 2021, lept, 48 x 35 cm
Prodejní cena: 12 000 Kč
VIKTOR VASARELY
BEZ NÁZVU, nedatováno, serigrafie, 60 x 60 cm
Prodejní cena: 29 000 Kč
neděle 8. prosince 2019
od 16.30 hodin
3.12. - 8.12. 2019
kombinovaná technika na desce | 103 x 73 x 21 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 90 000 Kč
018litý epoxid na papíře | 108 x 76,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 16 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 31 000 Kč
litý epoxid na papíře | 108 x 76,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 16 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 28 000 Kč
litý epoxid na desce | 103 x 73 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 55 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 57 000 Kč
polyuretan, plastický košík | 22 x 68 x 55 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 70 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 80 000 Kč