<x
Kompozice
055

Jan Kotík (1916 - 2002)

Kompozice, nedatováno

akvarel a tužka na papíře, mírně poškozeno | 49,5 x 64,7 cm

VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč