x
057

Markus Lüpertz (1941)

Bez názvu, nedatováno

litografie | 54 x 40,5 cm | sign. ML | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 9 000 Kč