x
Panjet Aircraft
017

Panamarenko (1940)

Panjet Aircraft, 1972

litografie, serigrafie | 89,5 x 52 cm | sign. Panamarenko 72 | 86/100

VYVOLÁVACÍ CENA: 16 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 16 000 Kč