litografie, serigrafie | 89,5 x 52 cm | sign. Panamarenko 72 | 86/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 16 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 16 000 Kč
neděle 8. prosince 2019
od 16.30 hodin
3.12. - 8.12. 2019