litografie | 21,4 x 49,5 cm | sign. Schumacher | 2/150 | rámováno
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč
neděle 8. prosince 2019
od 16.30 hodin
3.12. - 8.12. 2019