x
010

Emil Schumacher (1912 - 1999)

Bez názvu, nedatováno

litografie | 21,4 x 49,5 cm | sign. Schumacher | 2/150 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč