Ulita
299

Karel Bečvář (1955)

Ulita, 1997

sklo čiré se zeleným jádrem, broušené, leštěné | 13 × 23 cm | sign. Bečvář Karel, 29/200, značeno Moser STUDIO, Moser a.s., Karlovy Vary, plastika vznikla na II. sklářském sympoziu Moser v r. 1997

VYVOLÁVACÍ CENA: 6 500 Kč

MODERNÍ SKLO