<x
Váza tykvového typu
433

Lubomír Blecha (1933 – 2009)

Váza tykvového typu, 1961

hutní foukané tenkostěnné sklo barvené rubínovou malbou za tepla do masy skloviny, tvarované | v. 36 cm, ø 24,5 cm | sign. L. Blecha – 1961, autorský unikát, sklárna Zlatno, přiložen akvarelový návrh vázy s popisy autora

Revue Art 2/2016, str. 65, Prague Auctions, Praha, 2016

Lubomír Blecha, Slovenská národní galerie, Bratislava, Slovensko, 2011

VYVOLÁVACÍ CENA: 29 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 29 000 Kč

MODERNÍ SKLO