Lidé ve městě IV.
007

David Říha (1979)

Lidé ve městě IV., 2004

olej na plátně | 35 x 25 cm | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč