Blick aus dem Fenster
009

Autor nezařazen (1937)

Blick aus dem Fenster, 1969

serigrafie, mírně poškozeno | 43,4 x 39 cm | sign. příjmení 69 | 12/100

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč