Akt
022

Karl Oskar Blase (1925 - 2016)

Akt, 1967

serigrafie, poškozeno | 42,9 x 56,2 cm | sign. Blase 67 | 33/40

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč