Dáma s koníkem
023

Eva Brožová (1948 - 2017)

Dáma s koníkem, 1996

kombinovaná technika na desce | 110 x 61 cm | sign. E. Brožová 1996 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč