Lacoste
024

Jiří Votruba (1946)

Lacoste, 2008

litografie | 36,8 x 52 cm | sign. Jiří Votruba 08 | 40/40

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 480 Kč