Dívka s červenou kabelou
030

Eva Brožová (1948 - 2017)

Dívka s červenou kabelou, 1995

kombinovaná technika na desce | 116 x 51 cm | sign. E. Brožová 1995 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč