Nevěsta v napětí
037

Eva Brožová (1948 - 2017)

Nevěsta v napětí, 1996

olej na sololitu | 138 x 63 cm | sign. E. Brožová 1996 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč