Kravaťáci
045

Ivana Lomová (1959)

Kravaťáci, 1995

litografie | 65,6 x 49 cm | sign. Ivana Lomová 1995 | 38/63

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč