Sedící akt
054

Eva Brožová (1948 - 2017)

Sedící akt, 1997

kombinovaná technika na desce | 92,5 x 58 cm | sign. E. Brožová 1997 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč