Jarní den
060

Rostislav Štěpáník (1936 - 2005)

Jarní den, 1980

litografie | 49,6 x 35 cm | sign. Štěpáník R. 1980 | 24/50

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč