Die Dame mit dem Gentleman
063

David Schneuer (1905 - 1988)

Die Dame mit dem Gentleman, nedatováno

litografie | 37,2 x 30,8 cm | sign. Schneuer | 161/250

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč