Návrat podzimu
068

Rostislav Štěpáník (1936 - 2005)

Návrat podzimu, 1980

litografie | 48,5 x 33 cm | sign. Štěpáník R. 80 | 9/50

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč